HAŞERE MÜCADELE HATTI 0216 291 2626
 • E-HASERE.COM E-TİCARET SİTESİ

  Haşere kontrol hizmetleri sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Ekopest, hem son kullanıcı hem de profesyonel sahalarda kullanılmak üzere haşere ilaçları satışını online ortama taşımıştır.

 • BAYER VE İŞBİRLİĞİMİZ

  Bayer Protection Program üyesi firmalardan hizmet alarak evinizi ve sevdiklerinizi haşerelere karşı yüksek kalitede hizmet garantisi ile koruyun.

 • BİYO PEYZAJ

  Ülkemizde son yıllarda kurumsallaşan ve profesyonel olarak hizmetler verilmeye başlanan Peyzaj sektöründe Biyo peyzaj olarak temel amacımız bitki bakımı ve hastalıkları ile mücadele eden ‘’Bahçıvan‘’ ünvanı ile anılan bakım personellerini, sizlere daha kaliteli hizmetler verebilmek adına peyzaj mimarlığının yapısal tasarım becerileri ve ziraat mühendisliğin bilimsel ilkelerini kullanarak, ‘’ Bitki Bakım Teknisyenleri’’ olarak geliştirmekte ve yetiştirmekteyiz.

 • ALMAN HAMAM BÖCEĞİ

  Dünyada en yaygın olarak bulunan hamamböceğidir. Adı alman hamamböceği olmasına rağmen almanya kökenli değildir. Afrikanın ekvator bölgesinden bütün dünyaya dağıldığı düşünülmektedir. Almanlar da bunu Prusya hamamböceği olarak isimlendiriyorlar.

 • PEST KONTROL

  İnsan sağlığına doğrudan veya dolaylı olarak zarar veren, kentsel yaşam alanlarına yerleşmiş zararlılardan korunmak için sistem kuran, yürüten ve sonuçlandıran profesyonel bir PEST KONTROL YÖNETİM ŞİRKETİ’ dir.

 • İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ

  Şirket olarak temel felsefemiz çalışanlarımızın iş sağlığının ve iş güvenliğinin en üst sevide olmasını sağlamaktır. Hedefimiz sıfır iş kazası ve meslek hastalığıdır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 

Hakan GÖRGÜ

Genel Müdür

Toplu Yemek ve Catering hizmetleri veren firmamızın gıda üretim alanlarında sağlıklı gıda üretimi yapabilmesi adına 2010 yılında çözüm ortaklığımıza başladığımız Ekopest Haşere Kontrol firması ile birlikte çalışmayı tercih etmemizin en büyük sebebi; alışıla gelmiş ilaçlama firmalarının aksine Ekopest’in bizlere sunduğu dünya standartlarında ki hizmet modeli ve gelişmeleri takip etmesi olmuştur. Profesyonel yemek sektöründe faaliyet gösteriyor ve her gün binlerce insanın yemek ihtiyacını sağlıyor iseniz haşere kontrol hizmetleri gibi önemli bir konuda içinizi rahatlatacak bir firma ile çalışmak zorundasınız. 4 Yıldır tüm projelerimizde birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğumuz Ekopest sayesinde daha hijyenik ortamlarda üretim ve sunum yapmaktayız.

Timur ÜNLÜER

Genel Müdür

Federal Kimya endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları alanında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Firmamız, kaliteden ödün vermeden, saygınlığını ve güvenirliğini daha ileriye taşıyarak, bilgi birikim ve donanımı ile müşterilerin karşılaştığı problemleri yerinde çözmektedir. Bu sistem içerisinde uzun yıllardır tesis ve depolarımızın haşere kontrol hizmetleri konusunda Ekopest ile çalışmaktayız. Ticarete bakış açımızı ve kalite sistemimizi anlamaları, doğabilecek bir çok problemi daha biz fark etmeden tespit edip bizi uyarlamaları sayesinde işimizi kolaylaştırmaktadır.

Orhan KAYA

Genel Müdür

Profesyonel kadromuz ürün güvenilirliğimiz, yenilikçi yaşam tarzımız, ürünü zamanında teslimatımız ve hizmet sonrası müşteri memnuniyeti ile tüm çalışmış olduğumuz kurumsal firmalardan tam not alan A Plus, kaliteden, tazelikten, hijyenden, çeşitlilikten asla ödün vermemek için kendi sektöründe en iyi çözüm ortakları ile çalışmaktadır. Haşere Kontrol Hizmetleri konusunda uzun yıllardır Ekopest ile çalışmakta ve hizmetlerinden sağlanılan memnuniyet ile kendi müşterilerimizden bile övgü almaktayız.

Sevim GÖRMÜŞ

Ev Hanımı(Emekli Öğretmen)

Yaklaşık 25 yıllık bir geçmişi olan ve dolayısıyla yıpranmış diyebileceğimiz bir apartmanda yaşıyorum. 11. Katta oturmama ve evimin temizliği konusunda gösterdiğimiz özene rağmen belirli dönemlerde haşereler ile karşılaşabiliyorduk. İnternet üzerinden çok firma ile zamanında çalışmış maalesef herhangi bir sonuç elde edememiştik. Harcadığımız paraya boşa geçen zamana ya da sonuç elde edememeye mi üzülelim derken oğlumun çalıştığı firmayı da ilaçlayan Ekopest firmasını tavsiye üzerine denemeye karar verdik. Daha ilk uygulamalarında etkin bir sonuç elde ettik. Ancak bizi asıl etkileyen, ilaçlamaya gönderdikleri teknisyenin kılığı kıyafeti, bize olan yaklaşımı, kibarlığı ve konuya hâkimiyeti oldu. Öncelikle ilaçlama ve böcekler hakkında yanlış bildiğimiz birçok şey olduğunu öğrendik. Bugün, uzun yıllardır evimde artık haşere görmemiş olmama rağmen 6 ayda bir kere kontrol amaçlı da olsa evimizi Ekopest firmasına ilaçlatıyoruz. Bu iş artık o kadar büyüdü ki sadece biz değil neredeyse apartmanda ki tüm komşularımda bizimle birlikte Ekopest firmasına evlerini güvenle ilaçlatıyorlar.

PEST KONTROL SİSTEMİ

İnsan sağlığına doğrudan veya dolaylı olarak zarar veren, kentsel yaşam alanlarına yerleşmiş zararlılardan korunmak için sistem kuran, yürüten ve sonuçlandıran profesyonel bir PEST KONTROL YÖNETİM ŞİRKETİ’ dir

FAYDALI BİLGİLER

Kentsel alanlarda insan sağlığına zarar veren haşerelerden kurtulmak için merak ettiğiniz tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İlaçlama zamanı ve ilaçlama yöntemi gibi bilgilerin detaylarını inceleyin.

BİZE SORUN

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için geri bildirimlerinizi oldukça önemsiyoruz. Ekopest’e dair merak ettikleriniz ve bizimle paylaşmak istediğiniz görüşlerinizi iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.