HAŞERE MÜCADELE HATTI 0216 291 2626
 • E-HASERE.COM E-TİCARET SİTESİ

  Haşere kontrol hizmetleri sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Ekopest, hem son kullanıcı hem de profesyonel sahalarda kullanılmak üzere haşere ilaçları satışını online ortama taşımıştır.

 • BAYER VE İŞBİRLİĞİMİZ

  Bayer Protection Program üyesi firmalardan hizmet alarak evinizi ve sevdiklerinizi haşerelere karşı yüksek kalitede hizmet garantisi ile koruyun.

 • BİYO PEYZAJ

  Ülkemizde son yıllarda kurumsallaşan ve profesyonel olarak hizmetler verilmeye başlanan Peyzaj sektöründe Biyo peyzaj olarak temel amacımız bitki bakımı ve hastalıkları ile mücadele eden ‘’Bahçıvan‘’ ünvanı ile anılan bakım personellerini, sizlere daha kaliteli hizmetler verebilmek adına peyzaj mimarlığının yapısal tasarım becerileri ve ziraat mühendisliğin bilimsel ilkelerini kullanarak, ‘’ Bitki Bakım Teknisyenleri’’ olarak geliştirmekte ve yetiştirmekteyiz.

 • ALMAN HAMAM BÖCEĞİ

  Dünyada en yaygın olarak bulunan hamamböceğidir. Adı alman hamamböceği olmasına rağmen almanya kökenli değildir. Afrikanın ekvator bölgesinden bütün dünyaya dağıldığı düşünülmektedir. Almanlar da bunu Prusya hamamböceği olarak isimlendiriyorlar.

 • PEST KONTROL

  İnsan sağlığına doğrudan veya dolaylı olarak zarar veren, kentsel yaşam alanlarına yerleşmiş zararlılardan korunmak için sistem kuran, yürüten ve sonuçlandıran profesyonel bir PEST KONTROL YÖNETİM ŞİRKETİ’ dir.

 • İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ

  Şirket olarak temel felsefemiz çalışanlarımızın iş sağlığının ve iş güvenliğinin en üst sevide olmasını sağlamaktır. Hedefimiz sıfır iş kazası ve meslek hastalığıdır.

BAYER VE İŞBİRLİĞİMİZ


Bayer Koruma Programı

Evinizi ve sevdiklerinizi haşerelere karşı korumak.
Göründüğü kadar kolay olmayabilir.

Haşereler sizin ailenizin hatta komşularınızın kabusu olabilirler. Bir çok potansiyel hastalığın taşıyıcısı olan haşereler aynı zamanda, yaşama alanlarınıza da zarar verebilmektedirler.

Bu zararlılarla mücadelede, sektörde çok fazla firma hizmet vermekte ama hizmetlerindeki kalite düzeyleri aynı olmamaktadır.

Güvenlik benim için herşeyden önce gelir. Pest kontrol firmalarından hizmet almam gerektiğinde, güvenilir bir firmayı tercih etmek isterim. Ailemin sağlığı, evimin ve bahçemin güvenliği için firma operatörünün eğitimli olduğundan ve en yüksek kalitedeki ürünlerin, doğru şekilde uygulandığından emin olmalıyım.

Lucai Gutliereze – Mexico City, Mexico

Çözüm:Bayer tarafından akredite edilmiş Bayer Koruma Programı üyesi pest kontrol firmaları.

Bayer Koruma Programı kentsel alanlarda haşere mücadelesi hizmeti sağlayan bir programdır. Program dahilindeki firmalar ve çalışanlar Bayer tarafından akredite edilir.

Bayer, sürdürülebilir gelişim ilkesi altında, 134 yıllık geçmişi ile 83 ülkede hizmet vermektedir. Bayer geliştirdiği yenilikçi ürünler ve hizmetler ile halk sağlığını korumayı ve insanların yaşam kalitelerini artırmayı hedefler.

Bayer Koruma Programı firmaları nasıl akredite ediliyor?

BBP firmaları Sağlık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hizmet verirler.

Yüksek kalitede etkili ve yenilikçi ürünleri tercih ederler.

Sağladıkları hizmetlerde en güncel pest konrol tekniklerini kullanırlar.

Yıl boyunca Bayer ile iş birliği içerisinde çalıştılar.

Bayer ürünlerindeki kaliteyi şimdi hizmete dönüştürüyor. Bayer Koruma Programı ile sektördeki standartları üst seviyelere taşıyarak, son tüketici için yüksek müşteri memnuniyet ve geliştirilmiş servis hizmeti sunuyor.

Bayer Koruma Programı:Evinizi Korur!

Bayer Koruma Programı üyesi firmalardan hizmet alarak evinizi ve sevdiklerinizi haşerelere karşı yüksek kalitede hizmet garantisi ile koruyun.

Bayer Koruma Programı firmaları, kullandıkları yüksek kalite ürünler ve gerçekleştirdikleri en güncel uygulamalar ile sorunlarınıza en hızlı ve efektif çözümler sağlar.

Bayer Koruma Programı üyesi firmalar Bayerin oluşturduğu yüksek kalite standartlarını içeren kriterlere göre akredite edilmiştir. Firmalar belirli periyotlarla sürdürülebilir gelişim ilkesi içerisinde Bayer denetimlerine tabi olurlar. Programın amacı en yüksek müşreti memnuniyetini siz değerli tüketicilere ulaştırmaktadır.

PEST KONTROL SİSTEMİ

İnsan sağlığına doğrudan veya dolaylı olarak zarar veren, kentsel yaşam alanlarına yerleşmiş zararlılardan korunmak için sistem kuran, yürüten ve sonuçlandıran profesyonel bir PEST KONTROL YÖNETİM ŞİRKETİ’ dir

FAYDALI BİLGİLER

Kentsel alanlarda insan sağlığına zarar veren haşerelerden kurtulmak için merak ettiğiniz tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İlaçlama zamanı ve ilaçlama yöntemi gibi bilgilerin detaylarını inceleyin.

BİZE SORUN

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için geri bildirimlerinizi oldukça önemsiyoruz. Ekopest’e dair merak ettikleriniz ve bizimle paylaşmak istediğiniz görüşlerinizi iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz.